1x1.trans

IP CLINIQ Instytut Piękna to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w centralnej części malowniczego Rzeszowa. Instytut oferuje konsultacje i zabiegi od najnowszej kosmetologii, medycyny estetycznej laseroterapii po chirurgię plastyczną. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nas bardzo dobre efekty przekładają się na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki zabiegom upiększającym, czy korygującym spełnimy pragnienia o pięknym i naturalnym wyglądzie wpływając na poprawę jakości i komfort życia.

Nasz Zespół Specjalistów dokładnie śledzi światowe trendy w kosmetologii, medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych lekarzy. Pracujemy tylko na sprawdzonych, bezpiecznych i renomowanych produktach.

Instytut powstał dzięki doświadczeniu i wsparciu CM Medyk, Szpitala Św. Rodziny oraz Hotelu Arłamów.

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegi z medycyny estetycznej oraz z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie Laserów.

1x1.trans

Otulona wdziękiem kwiatów odzyskasz idealną harmonię,
kompleksowo zadbasz o urodę i poznasz swoje piękno na nowo.