Lekarze

dr n. med. Piotr Drozdowski, FEBOPRAS

specjalista chirurg plastyczny

Pochodzi z rodziny lekarskiej. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, otrzymując Nagrodę J.M. Rektora. Piąty rok studiów odbył w Uniwersita’delgi Studi di Perugia (Włochy) w ramach programu stypendialnego Socrates – Erasmus. Od 2007 roku pracuje w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa (od 2008r.) i prof. Piotra Wójcickiego (od 2008r.) W roku 2015 uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ireneusza Łątkowskiego. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (2008r.) Odbył wiele krajowych i zagranicznych staży w oddziałach chirurgii plastycznej, m.in. we Wrocławiu, Łęcznej, Gdańsku, Warszawie, Perugii, Padwie, Berlinie i Debreczynie.

W kwietniu 2016, jako pierwszy specjalista chirurgii plastycznej w Polsce zdał serię egzaminów specjalistycznych w Brukseli i stał się członkiem Europejskiej Rady Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W 2018 roku obronił pracę doktorską dotyczącą mikrochirurgicznego leczenia pacjentów z zaawansowanymi zmianami nowotworowymi kończyn i tułowia.

Tłumacz wykładów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej z języka włoskiego i angielskiego. Autor i współautor ponad 20 prac naukowych opublikowanych w krajowych i zagranicznych recenzowanych czasopismach medycznych. Ma na swoim koncie wystąpienia zjazdowe podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych.

Uczestnik licznych konferencji naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Członek towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy PTL, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.

Żonaty, ojciec 2 córek, mieszka z rodziną w Polanicy – Zdroju. W wolnym czasie zajmuje się biegami i wędrówkami górskimi, jazdą na nartach i rowerze oraz grą na fortepianie, gitarze oraz perkusji.

dr n.med. Margareta Budner

chirurg plastyczny , chirurg dziecięcy
Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii dziecięcej otrzymała po szkoleniu w Klinice Chirurgii Dzieci i Transplantacji Narządów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Następnie pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie pod okiem Pani Prof. Dr hab.n.med Zofii Dudkiewicz doskonaliła się w chirurgii rekonstrukcyjnej dzieci. Tam też uzyskała doktorat w dziedzinie chirurgii dziecięcej.
Staż specjalizacyjny z chirurgii plastycznej odbyła we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Jerzego Strużyny. Pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im.prof W.Orlowskiego w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej UM w Warszawie. Obecnie pracuje we Wschodni Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w SPZOZ w Łęcznej, jednocześnie współpracując ze Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Kliniką Ambroziak w Warszawie.
Jest autorką licznych publikacji naukowych. Doświadczenie zawodowe doskonali uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych stażach, szkoleniach i sympozjach.

dr n. med. Andrzej Szpiech

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent i Doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym nabytym podczas pracy w Oddziale zabiegowym, którym kierował od ponad 10 lat. Ukończył renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging aktywnie uczestniczący w Szkoleniach i Kongresach o charakterze Międzynarodowym.

Minimalizm i wyeksponowanie naturalnego piękna to jego dewiza w planowaniu i wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej.

Jakość zabiegów chirurgii estetycznej twarzy oraz pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej gwarantowana wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.

Prywatnie aktywny sportowiec-wielokrotny Mistrz Polski Lekarzy i multimedalista Igrzysk Lekarskich i Mistrzostw Polski Lekarzy w Piłce Nożnej.

lek. med. Magdalena Bielak

dermatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Odbyła specjalizacyjne staże kliniczne w Klinice Dermatologii w Lublinie. W obszarze jej zainteresowań znajduje się dermatoskopia, trichoskopia i mezoterapia kwasem hialuronowym.

W IP Cliniq zajmuje się kriochirurgicznym usuwaniem zmian, brodawek, włókniaków. Prowadzi konsultacje i leczenie dermatologiczne.

Prywatnie uwielbia podróżować, czytać dobre książki, chodzić do teatru.

lek. med. Marcin Kunicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego UM w Łodzi 2005 r., w 2015 r. uzyskał tytuł specjalisty Anestezjologii i Intensywnej Terapii.Prywatnie miłośnik podróży motocyklowych i sportów ekstremalnych. Motto w pracy „Pacjent przekraczając próg mojego gabinetu czuje, że jest w nim najważniejszy. Kluczem do dobrej relacji z pacjentem jest zawsze wyczerpująca konsultacja, dzięki której wiem z jakim problemem zgłasza się pacjent i jak najlepiej mogę mu pomóc.

lek. med. Marzena Grad

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ukończyła Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Służbą Zdrowia.

Posiada kwalifikacje w intalipoterapii i adipocytolizie kawitacyjnej, peelingach chemicznych, mezoterapii oraz zastosowania nici PDO do biorewitalizacji oraz zabiegach na twarz oraz na cieło przy użyciu autologicznego osocza bogatopłytokowego.

Znakomite umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako lekarz stomatolog zaowocowało skierowaniem zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej. Potwierdzeniem tego jest ukończenie wielu kursów z medycyny estetycznej.

Certyfikat

 

lek. med. Aleksandra Świętoniowska-Mścisz

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Jako lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w zabiegach z zastosowaniem kwasu hialuronowego w celu modelowania i wypełnień skóry, toksyny botulinowej w celu korekcji zmarszczek mimicznych oraz zaawansowanych technik odmładzania i rewitalizacji skóry. Stosuje profesjonalne terapie depigmentacyjne skóry, zabiegi złuszczające na bazie peelingów medycznych.

Medycyna estetyczna to jej pasja, swoją wiedzę regularnie poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych, śledząc najnowsze osiągnięcia medycyny.

W swojej praktyce wykorzystuje wypróbowane i bezpieczne techniki, które w połączeniu z dużym doświadczeniem pozwalają uzyskać jak najlepsze efekty i zadowolenie Pacjentów.

lek. med. Aleksandra Kompani Zare

lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z wynikiem bardzo dobrym na kierunku Medycyna Estetyczna
i Kosmetologia Lekarska na SWSM w Katowicach. Pracę jako lekarz medycyny estetycznej rozpoczęła w Zgorzelcu, prowadząc własny gabinet, gdzie przyjmowała pacjentki z Polski, Niemiec i Czech.
W swojej pracy inspiruje się naturalnym pięknem. Razem z pacjentem ustala cel i kierunek działania. Skupia się na odmładzaniu i podtrzymywaniu zdrowego stanu skóry oraz całej twarzy nie zmieniając naturalnego wyglądu. Swoim pacjentom proponuje również terapie długoterminowe oraz kompleksowe zajęcie się całym organizmem. Zaleca odpowiednią dietę, niekiedy połączoną z suplementacją, by wspomagać kondycję skóry zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Od 2016 roku kontynuuje szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie otolaryngologii.
Jej atuty to dobra znajomość języków obcych: angielskiego, włoskiego i niemieckiego.
Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, interesuje się zdrowym żywieniem i stylem życia, uprawia różne sporty i maluje.

lek. med. Anna Ryczek

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii-Medycyny Estetycznej dla lekarzy.

Aktualnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie, poprzednio w Specjalistycznym Szpitalu im. S. Żeromskiego w Krakowie.
Ukończyła kilkadziesiąt kursów z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, laseroterapii, technik anti-aging, peelingów medycznych i in. W swojej pracy łączy różne techniki zabiegowe, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalnie naturalny efekt. Jako dermatolog profesjonalnie dobiera rodzaj zabiegów i dba o zdrowy wygląd skóry.

W IP CLINIQ Instytut Piękna zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii m.in.: wykonuje zabiegi wolumetryczne twarzy kwasem hialuronowym z wykorzystaniem MD Codes (kody Mauricio de Maio) w połączeniu z procedurą PRX T33 (przywrócenie napięcia skóry), zabiegi leczenia asymetrii twarzy, leczenia blizn i przebarwień, ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem łysienia u kobiet i u mężczyzn.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniona jako nauczyciel akademicki w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM oraz w Klinice DermClinic w Warszawie, w której od wielu lat zajmuje się m.in. zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W 2016 roku, z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską z tematyki rzadkiej, genetycznie uwarunkowanej choroby związanej z infekcją wirusami HPV, i ze zwiększoną predyspozycją do występowania raków skóry, w tym raka kolczystokomórkowego. Pani doktor zajmuje się leczeniem schorzeń z zakresu dermatologii i wenerologii, zabiegami w dziedzinie medycyny estetycznej (m.in. wypełniacze, mezoterapia, karboksyterapia, peelingi, laseroterapia), dermatochirurgią (usuwanie znamion, zmian związanych z infekcją wirusem HPV itp.) oraz dermatoskopią (ocena znamion). Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kongresach zagranicznych.

W dermatologii estetycznej jest zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna.

mgr Kamela Drabik

psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Psychologia oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Transportu i Pedagogicznych studiów Kwalifikacyjnych.

Uczestniczyła w różnych kursach w celu pogłębienia wiedzy psychologicznej m.in. z zakresu Psychodietetyki oraz Autoprezentacji. Osobowość człowieka, styl życia, zdrowe odżywianie oraz przemiana wizerunkowa i wewnętrzna od dawna znajdują się w centrum jej zainteresowań.

W trakcie udzielanych konsultacji zapewnia zrozumienie, wsparcie, dyskrecję i komfort. Podczas pracy z klientami/ pacjentami pomaga wypracować prawidłowe nawyki pozwalające uzyskać satysfakcję w różnych obszarach życia.

 

Kosmetolodzy

Izabela P.

Absolwentka Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Swoje doświadczenie zdobywała m.in w Warszawie i Krakowie. Jej ogromna pasja do zawodu jest priorytetem, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy, zadowolenie klientów i miłą atmosferę. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i precyzyjna- albo coś robić perfekcyjnie albo w ogóle. Stara się poszerzać swoje kompetencje, zdobywać nowe doświadczenia, jest zwolenniczką zabiegów, po których efekty widoczne są na pierwszy rzut oka. W IP Cliniq zajmuje się zabiegami z zakresu laseroterapii, szeroko pojętej pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp.

Natalia K.

Natalia Kosiorowska- magister fizjoterapii, swoją wiedzę pogłębiała na Akademii Krakowskiej oraz Uniwersytecie Rzeszowskim. W IP Clinq zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs 1:1, volume oraz zabiegami z szeroko pojętej kosmetologii ciała m.in. Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami pielęgnacyjnymi. W swojej pracy skupia się na zadowoleniu klienta, który ceni w niej sumienność, rzetelność i życzliwość.

Jolanta R.

Jolanta Rawska- dyplomowana kosmetyczka pracująca w zawodzie od wielu lat. Uczestniczka licznych szkoleń i kongresów kosmetycznych. Posiada uprawnienia do obsługi urządzeń Zaffiro z200, LPG Alliance, lasera Vectus i mikrodermabrazji. Zajmuje się również mikrochirurgią z wykorzystaniem urządzenia Lamprobe, a także wykonuje zabiegi manicure i pedicure. Jest osobą sumienną i dokładną. Ceni sobie kontakt z klientem, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka dobrej kuchni i tańca.

Katarzyna J.

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończony kierunek to zdrowie publiczne ze specjalizacją : kosmetologia ogólna.

Zawód, który wykonuje jest jej największa pasją, o czym świadczy 12 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Specjalistka, posiadająca dyplom Terapeuta SPA & WELLNESS zadba o Państwa  komfort, dobre samopoczucie i w pełni profesjonalny relaks. Katarzyna Jedliczka zgłębia tajniki masażu Ajurwedyjskiego i masaży orientalnych w jednej z najlepszych szkół w Polsce.

W IP Cliniq zajmuje się pielęgnacją ciała, twarzy, Endermologią LPG Alliance i rytualnymi masażami relaksacyjnymi i zdrowotnymi.

Prywatnie, Katarzyna jest fanką podróży, tańca, dobrej lektury. Interesuje się filozofią dalekiego wschodu.

Monika G.

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalizacją kosmetologii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywała i rozszerzała w Krakowie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i pokazach branżowych. W IP Cliniq Instytut Piękna wykonuje głównie zabiegi tj. manicure i pedicure, co jest jej pasją od wielu lat. Uwielbia wykonywać zdobienia na paznokciach, jest fanką zdobień geometrycznych i fantazyjnych. Każdą stylizację wykonuje z zaangażowaniem i starannością. Najważniejszy dla niej jest rozwój i zadowolenia klienta.

Natalia P.

Studiowała Dietetykę Kliniczną na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Żywienie Człowieka i Dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Równocześnie ukończyła szkołę kosmetologiczną w Lublinie, realizując swoją pasję. Obecnie wciąż się rozwija, uczestnicząc w licznych kursach, pokazach i targach branżowych.

W IP CLINIQ zajmuje się stylizacją paznokci – manicure oraz pedicure. Dokładność oraz zadowolenie klienta to jej priorytet. Z ogromną radością pielęgnuje i ozdabia paznokcie, zachowując przy tym indywidualne podejście. Ma niecodzienną pasję – pielęgnację stóp.

Prywatnie fanka gotowania i dobrego jedzenia. Nie pogardzi też dobrym serialem lub wieczorem z przyjaciółmi przy grach planszowych.

Natalia M.

Dyplom magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Ogromne znaczenie ma dla niej indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej, potwierdzonych certyfikatami. Koncentruje się na zabiegach pielęgnacyjnych i profilaktycznych, nie zapominając o cennych radach dotyczących pielęgnacji domowej.

Uważa, że w każdym z nas drzemie wewnętrzne piękno, które trzeba wydobywać na zewnątrz, dlatego istotne jest czego i jak używamy na co dzień, aby nasza skóra była w jak najlepszej kondycji. Na co dzień ma bardzo dużo pozytywnej energii, którą nieustannie przekazuje swoim klientom.

Joanna J.

Dyplomowana kosmetyczka. Zawód kosmetologa to jej pasja. Ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi.

Jej kwalifikacje potwierdza wieloletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń i certyfikatów. W IP CLINIQ zajmuje się pielęgnacją twarzy, manicure oraz pedicure. W pracy charakteryzuje ją dokładność i ogromne zaangażowanie w problemy klientek. Pomoc im, jest dla niej priorytetem. Ciągła chęć pogłębiania wiedzy sprawia, że nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Jeśli nie robi czegoś związanego z zawodem, to na pewno spędza czas aktywnie lub spotyka się z najbliższymi.

Terapeuci

Marcin P.

terapeuta, masażysta
Przez trzy lata pracował jako masażysta w Hotelu Arłamów. W latach 2016 – 2018 uczestniczył w przygotowaniach reprezentacji Polski w piłce nożnej, dbając o odnowę biologiczną i zdrowie piłkarzy. W 2018 roku pod jego opieką znajdował się sportowiec Ashraf Elseify – reprezentant Kataru, zdobywca złotego medalu na Igrzyskach Azjatyckich. Posiada wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług, które są na najwyższym poziomie.
W IP Cliniq wykonuje między innymi masaże klasyczne, sportowe, tajskie, refleksologie stóp oraz zabiegi igłoterapii punktów spustowych (Dry Neddling). Jego zainteresowania stanowią zabiegi manualne połączone z endermologią, mające na celu poprawę jakości skóry i modelowanie sylwetki.
Cechuje go indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz propagowanie kompleksowego podejścia do zdrowia. Zawsze przed wykonywanym zabiegiem przeprowadza konsultację z pacjentem i wyjaśnia przebieg terapii. Lubi podejmować nowe wyzwania, cały czas podnosi swoje kwalifikacje i poszerza swoją wiedzę, aby świadczyć jak najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Obecnie uczy się w Instytucie Medycyny Chińskiej.

Recepcja

Anita P.

koordynator Recepcji

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W swojej pracy skupia się na indywidualnych potrzebach klienta, zawsze z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością wypełnia swoje obowiązki.

Prywatnie, fanka podróży oraz zdrowego i aktywnego stylu życia.

Katarzyna Sz.

recepcjonistka
Do jej obowiązków w IP CLINIQ należy organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, kontakt z klientami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów.
Cechuje ją wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i samodzielność w realizacji działań.
Prywatnie miłośniczka zdrowej żywości i aktywnego trybu życia.

Patrycja W.

recepcjonistka

Studiowała Dietetykę Kliniczną na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W swojej pracy w IP CLINIQ skupia się na indywidualnym podejściu do klienta oraz na odpowiednim obiegu dokumentacji.

Jest osobą sumienną, precyzyjną, komunikatywną, a także dobrze zorganizowaną.

W życiu prywatnym, miłośniczka zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, podróżować i spotykać się ze znajomymi.

Koordynator medyczny Chirurgii Plastycznej

mgr Paulina Adamska

pielęgniarka, koordynator medyczny chirurgii plastycznej

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Pielęgniarstwo. Od 2010 roku pracownik Centrum Medycznego Medyk. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu pielęgniarstwa.
W IP CLINIQ zajmuje się koordynacją zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Zadowolenie Pacjenta jest dla niej sprawą priorytetową. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i starannością.

Koordynator medyczny chirurgii plastycznej: lekarze@ipcliniq.pl

tel. +48 509 878 861